LIGA  BAŁTYCKA

---------------------------------------------------------

HALA

15.12 Polanów - Orlik U10 gr.I

26.01.19 Sianów - Młodzik U13

23.02.19 Mścice - Żak U8 gr.I

 

 

Zebranie w Olimpii

 

Dnia 30 maja 2018r. w  UKS Olimpia Bobolice,  odbyło się Zebranie Sprawozdawcze!

 


 

 

Finałowy Turniej Ligi Bałtyckiej Młodzików

 

UKS  Olimpia Bobolice Mistrzem Ligi Bałtyckiej Młodzików w sezonie 2017/2018!!!

 


 

 

Finałowy Turniej Ligi Bałtyckiej Żaków

 

Super zakończenie Ligi Bałtyckiej Żaków w Dąbrowie!

 

 

 

 

Mobilna Akademia Młodych Orłów zawita do Bobolic

 

 

 


W piątek 22 czerwca 2018r w godz. od 15.00 do 18.30 w Bobolicach na Stadionie Miejskim, odbędą się zajęcia w ramach   Mobilnej Akademii Młodych Orłów

 

 

Zachodniopomorski Talent w Gminie Bobolice

 

 

 

 


Nowy sprzęt sportowy dla UKS Olimpia  Bobolice i LUKS Iskra/SP Kłanino w ramach projektu Zachodniopomorski Talent 2018

 

 

Finał Ligi Bałtyckiej Orlików w Boninie

 

 

Zespoły Orlików UKS  Olimpia Bobolice zakończyły rozgrywki     Ligi Bałtyckiej Orlików  na trzecich miejscach

 


 

 

PGPB w Getbola o Puchar Burmistrza

 

Antoni Olearczyk (Skrzacik), Hubert Miłek i Łukasz Adamczyk (Skrzat), Antoni Gołębiowski (Żak), Tymek Skiba  (Orlik), Dominika Kozińska   (Młodzik)  liderami po IV rundach PGPB 2018 w Getbola!

 

Gratulujemy !!!

 

TV Gawex w Olimpii

 

 



Do najmłodszych zespołów UKS Olimpia Bobolice zawitała TV Gawex -  emisja w czwartek 17 maja br.

 

 

 
Polub Nas na Facebook
Następne imprezy

LIGA BAŁTYCKA

Orlik U 10 (2008/09)

15.12(SO) g.11.00 Polanów

(wyj. godz. 9.45)

Młodzik U13 (2005 i mł)

26.01.19(SO) g.11.00 Sianów hala

(wyj. godz. 9.30)

Żak U8(2010/11)

23.02.19(SO) g.11.00 Mścice hala

(wyj. PKS godz. 9.30)


Turniej Towarzyski z Bałtykiem

ŻAK U8

17.12(PO) g.17.30 Bobolice hala

(zbiórka godz. 17.15)


Mobilna Akademia

Młodych Orłów

Polanów hala

21.12(PT) g.15.00 -18.30

(2006/2007 i 2008/2009)


GALA SPORTU UKS OLIMPIA

22.12(SO) godz.11.00

Bobolice hala ul.Głowackiego

 

Tabele

Młodzik – U13

2 turniej w Mścicach

 

7.

 

 

Gr.I

10.18

1. Olimpia Bobolice

8

8-5

2. Bajgiel Będzino

3.Victoria I Sianów

7

7

8-4

7-4

4. SP I Bonin

2

2-6

5. Bajgiel II Będzino

2

4-10

Grupa II

 

 

1. Gryf Polanów

6

8-3

2. Olimpia/LUKS Bobolice

5

2-1

3. Victoria II Sianów

4. SP II Bonin

4

1

5-6

2-7

Orlik – U10 – GR I

Olimpia Bobolice

2

KS Bajgiel I Będzino

KS Bajgiel II Będzino

2

2

Szakale I Świeszyno

Szakale II Świeszyno

2

2

Wybrzeże Biesiekierz

0

Gryf Polanów

0

Grupa II

AP I Mielno

AP II Mielno

AP III Mielno

2

2

0

Zryw I Kretomino

Zryw II Kretomino

2

2

KS Victoria I Sianów

KS Victoria II Sianów

KS Victoria III

2

1

1

Dabrowa/Sieciemin

2

Żak - U8 – Gr I

UKS Olimpia Bobolice

3

KS Bajgiel I Będzino

KS Bajgiel II Będzino

3

3

AS Zryw I Kretomino

AS Zryw II Kretomino

GKS I  Świeszyno

GKS II Świeszyno

3

3

2

2

Grupa II

Victoria I Sianów

Victoria II Sianów

Victoria III Sianów

3

3

3

 

Victoria SP2 Sianów DZ

1

 

Dąbrowa/KS Sieciemin

Dąbrowa/KS Sieciemin

2

2

 

AP I Mielno

AP II Mielno

AP III Mielno

3

3

1

 

 

 

 

 

Mapa Dojazdu

Naszą witrynę przegląda teraz 4 gości 
Odsłon : 1236670
IMIENINY
Wczoraj Julii Danieli

Dzisiaj : Damazego Waldemara

Jutro : Dagmary Aleksandry