Powiatowa Liga Bałtycka

---------------------------------------------------------

23.09 Bobolice - Orlik U10

6.10 Kretomino - Żak U8 gr.I

7.10 Będzino - Młodzik U13

 

 

Po 1 turniejach PGPB 2018 w Getbola

 

Antoni Olearczyk (Skrzacik), Hubert Miłek i Łukasz Adamczyk (Skrzat),Antek Gołębiowski (Żak), Tymek Skiba  (Orlik), Dominika Kozińska   (Młodzik)  pierwszymi liderami PGPB 2018 w Getbola!

 

Gratulujemy !!!

 

XV Międzynarodowy Zlot Morsów w Mielnie

 

 

Trenerzy Olimpii na  Międzynarodowym Zlocie Morsów w Mielnie

 

 

Liga Bałtycka Młodzików w Polanowie

 

 

Trzy zespoły  UKS  Olimpia Bobolice wzięły udział  w Turnieju    Ligi Bałtyckiej Młodzików  w Polanowie

 


 

 

Plan imprez na luty 2018r.

 

 

 

W lutym 2018r. zawodników UKS Olimpia Bobolice czekają turnieje Ligi Bałtyckiej Młodzików i Orlików oraz inauguracja rozgrywek PGPB 2018 w Getbola o Puchar Burmistrza

Poniżej plan imprez i treningów :

 

 

Umiem Pływać z Olimpią Bobolice

 

 

 

UKS Olimpia Bobolice otrzymała dofinansowanie z Ministerstwa Sportu i Turystyki na projekt "Pływać każdy może umieć"

 

 

Oferta na letni obóz nad morzem

 

 

 

 

UKS Olimpia Bobolice planuje zorganizować w okresie wakacji obóz rekreacyjno-sportowy nad morzem w Darłówku!

 

 

 

Ferie Zimowe 2018 - na sportowo

 

 

 

Turniejami finałowymi zakończone zostały  „Ferie Zimowe 2018 - na sportowo” zorganizowane przez   UKS Olimpia Bobolice 

 

 

Plan imprez na styczeń 2018r.

 

 

 

W styczniu 2018r. zawodników UKS Olimpia Bobolice czeka  wiele atrakcji feryjnych

Poniżej plan imprez i treningów :

 

 
Polub Nas na Facebook
Następne imprezy

 

Liga Bałtycka Orlików

23.09 ( niedziela)

U10(r.2008/2009)

Bobolice Stadion Miejski

ul.Mickiewicza 20

(zbiórka godz. 10.15)


Piłkarskie Grand Prix

Bobolic w Getbola

Bobolice boisko Olimpia

ul.Pocztowa 15

24.09 g.16.30 Skrzat

26.09 g.17.30 Żak

27.09 g.17.30 Młodzik/Orlik

Tabele

Sezon 2018/2019

Młodzik – U13

1.

Olimpia Bobolice




2.

Olimpia/LUKS Bobolice




3.

SP I Bonin




4.

SP II Bonin




5.

KS Bajgiel I Będzino




6

 

 

 

 

KS Bajgiel II Będzino

oraz

SP Dąbrowa/Sucha K.

AP  Mielno


 

 

 

 

 


 

 

 

 

Orlik U10 -

1.AP I Mielno

2.AS Zryw I Kretomino

3.UKS Olimpia  Bobolice

4.Victoria Sianów

5. AP II Mielno

 

 

 

 

 

 

6.KS Bajgiel I Będzino



7.Wybrzeże Biesiekierz

8.AS Zryw II Kretomino

9.KS Bajgiel II Będzino

10.Fala Gąski

11.SP Świeszyno

12.SP Dąbrowa/Sieciemin

 

 

 

 




 

Żak U8 




1
UKS Olimpia Bobolice


2
AS Zryw I I Kretomino



3
Victoria  Sianów



4

AP I Mielno

5 SP Dąbrowa/Sieciemin

6

AS Zryw II Kretomino

7 KS Bajgiel I Będzino
8

KS Bajgiel II  Będzino




9

AP II Mielno

 



10

SP Świeszyno

 



11 UKS SP2 Victoria Sianów



Mapa Dojazdu

Naszą witrynę przegląda teraz 23 gości 
Odsłon : 1217475
IMIENINY
Wczoraj Januarego Konstancji

Dzisiaj : Filipiny Eustachego

Jutro : Jonasza Mateusza